بسیار خوشحال هستم که بعد از یک سال شروع فعالیت گروه مدارثروت و ارائه آموزشات حضوری و غیرحضوری با موضوع قوانین ثروت و راهکارهای افزایش درآمد شاهد حصول نتایج فوق العاده برای عزیزانی هستیم که گروه مدارثروت را برای پیشرفت و موفقیت خود انتخاب نموده اند.


از آنجایی که در حال حاضر اکثر اساتیدی که در حوزه موفقیت و کسب ثروت مشغول به فعالیت و تدریس هستند، تنها راه کسب درآمدشان سخنرانی و تدریس می باشد و حتی خیلی از مباحثی که آموزش می دهند را خودشان اجرا نکرده اند به خودم می بالم که حداقل 15 سال سابقه مدیریت و کارآفرینی دارم و اگر در خصوص کسب درآمد - اشتغال زایی و داشتن درآمد غیرفعال صحبتی می کنم حداقل خودم در این مسیر تجربه ای 15 ساله دارم.

چه بسیار اساتیدی که از راز و رمز داشتن زندگی مشترک ایده آل و پیدا کردن زوج رویایی صحبت می کنند ولی خودشان یا هنوز ازدواج نکرده اند و یا چندین بار با طلاق و جدایی از همسر دست و پنجه نرم کرده اند!
چه بسیار اساتیدی که در خصوص کسب پول و ثروت و کارآفرینی صحبت می کنند و خود را میلیاردر خود ساخته می دانند ولی حتی یک بار در عمر خود کسب و کاری که بتواند اشتغال و منبع درآمدی برای کسی ایجاد کند نداشته اند!

من نمی خواهم برای رسیدن به ثروت استاد آموزش اژدهاکشی باشم که اگر به کسی آموزش دادم اژدها بکشد بعد از پایان آموزشات وقتی که هیچ اژدهایی برای کشتن پیدا نکرد مجبور شود خودش هم شروع به برگزاری کلاس های اژدهاکشی کند تا بتواند به پول و ثروت برسد.

من راه کسب درآمدم از کسب و کار قبلی در زمینه IT و تولید نرم افزارهای مدیریت مراکز پزشکی و درمانی است (شرکت شایان فراز گستر) که بیش از 15 سال تجربه کاری بی نظیر درآن دارم.

من مدیر شرکتی هستم که دوست دارد تدریس هم بکند؛دوست دارد آنچه را که خود یاد گرفته و تجربه کرده به دیگران هم یاد دهد.
دوست دارد قدمی در مسیر بهبود سبک زندگی انسان هایی که در کنار آنها زندگی می کند بردارد.
دوست دارد خوب باشد و راه خوب بودن را به دیگران بگوید ولی نه به قیمت جدا کردن انسان ها از هم و تفکیک آنها،که چون تو خیلی پول داری می توانی از آموزشات من استفاده کنی و چون تو وضعیت مالی متناسبی نداری محکوم به بدبخت بودنی...

قانون مدارها را خوب می دانم ولی این را هم می دانم که مدارثروت باید پذیرای همه اقشار جامعه باشد.

برای آموزشات خود بهایی می گیرم که افراد بدانند بهای تغییرات خود را باید بپردازند چون من هم همین کار را کردم و تغییرات عظیم در زندگی من ،همان زمان شروع شد که اولا حاضر شدم تغییر کنم و در ثانی حاضر شدم بهای رسیدن به موفقیت را پرداخت کنم.

خداوند یکتا را شاکرم که به من این فرصت را عطا کرد و با تمام وجود تلاش می کنم که در این مسیر به رسالت الهی خودم عمل کنم.

از صمیم قلب پذیرای نظرات شما عزیزان در خصوص گروه مدارثروت هستم و مشتاقم که مدارثروت را بدون هیچ محدودیتی نقد کنید و برای ما پیشنهادات سازنده داشته باشید.
این صحبت ها حرف های دلم بود.

حرف دل باز هم ادامه دارد....
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
کانال تلگرام مدار ثروت